Chcete být jako zamlada?

Není nic divného na tom, že to jde mužům v posteli různě. Některým to jde samo, u jiných je tomu hůř, a jsou i tací, jimž je div ne do breku, když vidí, kam až to v oblasti své potence dopracovali.

akt

Pokud je muž, jehož výkony jsou v tomto ohledu slabší až zoufalé, po infarktu, má anginu pectoris nebo jiné problémy se srdcem, trpí závažným onemocněním ledvin nebo jater, pokud ho trápí vysoký či naopak nízký krevní tlak, trpí nízkou srážlivostí krve, má alergii na Sildenafil, užívá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, Cimetidin, Erythromycin nebo Ketoconazol, nemá vcelku na vybranou a musí akceptovat, že už to nejspíše nikdy lepší nebude a je tak třeba smířit se s osudem. Neurčí-li lékař jinak.

Ovšem pro ty ostatní by se řešení našlo. Řešení jménem p-force.
Zatímco pro výše zmíněné neduživé osoby tento přípravek určen není nebo by měly být při jeho užívání obezřetné, těm ostatním nabízí v případě použití dlouhotrvající erekci a řešení s problémem jménem předčasná ejakulace. Tedy lepší a delší sexuální styk.
Není vlastně ani divu, protože se tu jedná o směs Viagry a Dapoxetine ve formě gelu.

Stačí tak užít půl sáčku až jeden sáček před sexuální aktivitou, a to raději ne víckrát než jednou denně, a při dostatečné sexuální stimulaci lze počítat s účinky, jež dozajista potěší.
Tedy zpravidla potěší. Protože se mohou objevit i obvykle mírné a přechodné vedlejší účinky, jako jsou bolest hlavy, zarudnutí obličeje, poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a zrakové problémy. A nežádoucí je i to, objeví-li se erekce trvající déle než čtyři hodiny.

sex

Je tedy nasnadě, že není na škodu poradit se před započetím užívání nebo v případě výskytu nežádoucích účinků s lékařem. A to i ve chvíli, kdy si člověk není jist, zda by nemohly vzniknout problémy kvůli kombinaci s jinými užívanými léky nebo kvůli vysokému věku a podobně.
Protože člověk by se neměl do ničeho vrhat po hlavě. Ani do sexu, jenž by mu sice mohl udělat dobře, ale možná také ne.