Půjčte si postrádané peníze

Někdy se v životě daří, avšak někdy se v tomto může také pokazit všechno, co se jenom pokazit dá. A když není něčí situace růžová, pak se obvykle nedaří ani po finanční stránce. Někdo pak sice samozřejmě potřebuje peníze, za které by mohl žít, ale už jich nemá tolik, kolik potřebuje, a tudíž je spousta věcí, které dotyčný musí oželet. Nerad, ale musí.

Jenže je naprosto pochopitelné, že všechno na světě má své meze. A ani nedostatek peněz nemůže být bezbřehý. Do jisté míry se snad každý z nás dokáže uskromnit, jenže jakmile přesáhne strádání mez, jež je ještě pro dotyčného únosná, už se musí nějaké ty další peníze sehnat.

polské mince

Jenže vzít si půjčku není tak prosté, jak by si kdekdo z nás představoval. Určitě se nedá říci, že když někdo potřebuje půjčit další peníze, kterých se mu nedostává, kontaktuje třeba tu nejbližší banku a nechá si tu bez problémů a hned potřebné peníze půjčit. Tak to nikdy nefungovalo a ani to tak nikdy fungovat nebude.

Než někdo půjčku dostane, musí dokázat, že ji také bude splácet. Což je u půjček pochopitelné a nezbytné. A když se někdo nemůže pyšnit ani svými vysokými příjmy, ani registry dlužníků bez nějakých nepříjemných záznamů, když má někdo na krku třeba exekuce nebo jiné ekonomické problémy, je pochopitelné, že se pomoci jenom tak někde nedočká, že se od něj spousta poskytovatelů půjček odvrátí.

polské bankovky

A čím zoufalejší je potřeba sehnat půjčku a čím mizivější se zdá být naděje na to, že žadatel někde uspěje, tím je pravděpodobnější, že dotyčnému nepomůže nic jiného než hypotéka po insolvenci nabízená nebankovní společností. Pokud má totiž člověk v nesnázích aspoň nějaký nemovitý majetek, může ho dát do zástavy a tím získat pomoc i tehdy, když není jako žadatel o půjčku dokonalý. I s nízkými příjmy a záznamy v registrech se tu dá pohodlně uspět, i nedokonalý zájemce tu dostane peníze, jež mu zrovna chybí.

Je potřeba podnikatelská půjčka?

Co se týká soukromých podnikatelů, jde o lidi, kteří se odlišují od zbytku populace především tím, že jsou skutečně sami svého štěstí strůjci, jak se říká. Samozřejmě, že i nějací ti zaměstnanci do určité mír rozhodují sami o svém osudu, ale soukromí podnikatelé jsou na svých aktivitách skutečně existenčně závislí. A když se jim nedaří, nezamluví to ani to nesvedou na někoho jiného. Protože nemají na koho. A tak je jenom na soukromých podnikatelích samotných, jak se jim v životě vede, zda mají všechno to, co potřebují, nebo se potýkají s nedostatkem či i vyslovenou bídou.

dolary bankovky

I když je současně pravda, že pokud se bavíme o podnikatelských neúspěších, nemusí být za těmito jenom oni soukromníci sami. Jejich život totiž může zkomplikovat i činnost jejich obchodních partnerů, i situace na trhu, i ekonomická politika státu a další podnikateli neovlivnitelné okolnosti.

Každopádně je ale skutečností, že jsou soukromníci sami svého štěstí strůjci. A jejich relativní svoboda v profesním životě je vykompenzována nejistotami, jež takové podnikatele nejednou provázejí. A nejednou dojde i k tomu, že si podnikatelé nevydělají tolik, kolik by si vydělat potřebovali. A co potom?

finanční spolupráce

Potom už může nejednou pomoci jedině půjčka. Když se pro ni podnikatel rozhodne, může ji mít a může s její pomocí dát do pořádku vše, co se nějak nepovedlo. Ale k tomu je pochopitelně potřeba, aby takový zájemce půjčku dostal, a to za výhodných podmínek.

A když se k takovému zájemci všechny finanční ústavy obracejí zády a nikde mu nechtějí pomoc poskytnout s tím, že onen žadatel není bonitní? Pak věřte, že takoví nejsou všude. Když má totiž podnikatel aspoň nějakou nemovitost, může ho spasit i podnikatelská hypotéka od nebankovní společnosti. Která se získává docela snadno i tehdy, když má člověk nízký příjem a záznam v registrech dlužníků.

A tak se pomoc vždycky sežene, když ji podnikatel potřebuje.

Šetřit někdy nestačí

Mnozí lidé se navzdory svojí potřebě mít peníze musí někdy spokojit s tím, že takové peníze jednoduše nemají. Nedaří se jim dost vydělat, jejich výdaje neodpovídají jejich finančním možnostem, a to vede v důsledku k tomu, že se potýkáme s finanční tísní. Která je notně nepříjemná, jak mi určitě potvrdí kdekdo, kdo už ji někdy zažil.

A co naděláme, když nám peníze zkrátka dojdou a další jsou pořád ještě v nedohlednu? Když se nad tím skutečně zamyslíme, napadne nás, že je často tím jediným možným řešením vzít si půjčku. Ne vždy se totiž dá dost peněz vydělat, ne vždy se postaráme o zvladatelný rozpočet tím, že omezíme své výdaje na ty, bez nichž nelze existovat. A půjčka tak může být jediným způsobem, jak mít dost finančních prostředků na uhrazení nezbytných záležitostí.

nakreslené finance

Ovšem kterou z půjček si vybrat? V nabídce jich je přece dost a dost a tyto nejsou všechny stejné, nejsou jedna jako druhá. A kdybychom si nevybrali dobře, mohli bychom toho později, v době splácení, klidně i hodně litovat.

A tak si my lidé musíme z půjček vybírat. A to nejlépe tu, která je nejsnáze dostupná a finančně nejvýhodnější a zvládnutelná. To abychom měli jistotu, že takovou půjčku zvládneme. Že ji nejen utratíme, ale také i s úroky vrátíme.

zlaté mince

A pro kterou z půjček se rozhodnout? V čím horší pozici momentálně jsme, čím menší naději na získání aspoň nějaké půjčky máme, tím pravděpodobněji jsou naší volbou nebankovní hypotéky https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/.

Proč je tomu tak? Je to vlastně docela prosté. I kdyby člověku nikdo jiný nikde jinde finančně nevypomohl, i kdyby ho všude odmítali kvůli prý příliš nízkým příjmům, záznamům v registrech dlužníků nebo jiným nedostatkům, u nebankovní hypotéky stačí mít nějaký příjem a nemovitost, kterou by se za půjčku ručilo, a pak ž se tu vyhoví kdekomu.

Když nemáme peníze

S finančními potížemi se lidé potýkají nejednou i více než často. Někoho sice tyto vesměs míjejí, ale to je spíše pověstná bílá vrána v moři těch, jimž je podobný stav věcí třeba i častou realitou. Zkrátka ne každý a ne vždy vydělává tolik, kolik by potřeboval k udržování si alespoň snesitelného životního standardu.

drobné mince

A co dělají lidé, kteří se ocitají ve finančních problémech?

  • Někteří rezignují, sedí někde zavření a trpně čekají, odkud a kdy zase přijde nějaká ta rána v podobě účtu, který nebudou schopni zaplatit. Což ale není ani trochu rozumné řešení, protože tento typ potíží sám od sebe nezmizí a kdo rezignuje, ten může čekat jedině nárůst obtíží, související s různými sankcemi, pokutami, penále, ba i exekucemi.
  • Jiní se to snaží řešit. Což je daleko chvályhodnější, protože se tímto způsobem dá mnohé zachránit a mnoha problémům lze předejít.

A pokud to lidé řeší, jak vlastně?

  • Někteří si najdou práci navíc, případně zvýší produktivitu a tím i výdělek na pracovišti dosavadním.
  • Jiní seškrtají všechny výdaje, jež nejsou nezbytné, a tím se dostanou do situace, v níž lze alespoň žít za své.
  • A ostatní si někde půjčují peníze na překlenutí těžkých časů.

A kde si tito půjčují, pokud si už půjčují? Volbou mnohých z nich se stávají nebankovní hypotéky bez registru https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/. A to z toho prostého důvodu, že jde v tomto případě o typ půjček, jež jsou dostupné kdekomu, osoby v nejtíživější finanční situaci nevyjímaje.

peníze přes počítač

Zatímco se třeba u bankovních půjček požaduje prokázání vysokých příjmů, doložení dobře vypadajících daňových přiznání, registry dlužníků bez záznamu a podobně, což ty nejchudší a nejzadluženější z nás vesměs diskvalifikuje, u zmíněných nebankovních půjček je o poznání lépe. Tady stačí mít jenom nemovitost a dát ji do zástavy, a má-li žadatel z čeho splácet, dostane půjčku, a to za velice výhodných podmínek.

Klidně se o tom přesvědčte.

Proč si nepolepšit díky nemovitosti?

Když má člověk ve vlastnictví nějakou nemovitost, ale nedostává se mu finančních prostředků, nemusí ještě vůbec propadat beznaději. Protože s takovou nemovitostí se dá naložit hned několika způsoby, jimiž se dá současně přijít i k penězům. Někdy na určitou dobu, někdy navždy, to záleží na okolnostech.
Pokud někdo potřebuje peníze a má nemovitost, může:

pojištění

  1. Vzít si půjčku a za tuto se dotyčnou nemovitostí zaručit. Tato varianta má přednost hlavně v tom, že je dlužník i nadále jejím právoplatným majitelem a poskytovatel půjčky ji má pouze jako záruku vrácení dluhu. A pokud tedy dlužník splácí vše tak, jak má, fakticky ani nepostřehne, že je v onom užívání zmíněné nemovitosti nějaký rozdíl.
  2. Může tuto nemovitost prodat. V tu chvíli má peníze, jež už nikdy nikomu nebude muset vracet, jsou jednou provždy jen jeho. Na rozdíl od oné nemovitosti, o niž tím definitivně přichází, jejímž vlastníkem se stává ten, kdo mu za ni zaplatil.
  3. Nový majitel ji může také pronajmout, klidně i jejímu předchozímu majiteli, od nějž ji získal, pokud bude dosaženo dohody ohledně podmínek takového pronájmu. A nájemce pak může také získat předkupní právo, tedy možnost požádat časem o koupi oné nemovitosti zpět.

Každý tak může naložit se svou nemovitostí tak, jak mu to právě vyhovuje, nebo jak mu to musí vyhovovat, nedosáhne-li na to, co by preferoval. A tudíž ten, kdo ani se zárukou v podobě zástavy tohoto typu majetku neuspěje při žádosti o úvěr a přesto nechce o svou nemovitost přijít, může vsadit na https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/zpetny-leasing-nemovitosti-2/. Tedy svou nemovitost prodat s tím, že si ji bude časem moci koupit zpět.

hypotéka

Což může být pro leckoho zajímavé. Protože nyní získá peníze, k nimž se nemá jak jinak dostat, a až je časem sežene, může se vše vrátit k původnímu stavu.
Zajímavá možnost, nemyslíte? Možná právě pro vás, jste-li zrovna v nesnázích a potřebujete peníze, jež vám nikdo nechce půjčit.

Chcete si chránit soukromí?

Když přijdete do banky žádat o některou z půjček, můžete si být jisti tím, že budou její zaměstnanci jako Rákosníčci. Znáte to: „Je to skřítek neposeda, zvědavý jako opička,…“ Možná to sice nebudou skřítci, ale to, co všechno o vás budou chtít vědět, bude opravdu až zarážející.
Jenže to víte – když něco chcete, musíte dát něco na oplátku. A hlavně tedy přesvědčit, že si onu půjčku zasloužíte, že budete schopni a ochotni ji splácet. Takže tam po vás budou chtít dokládání příjmů, potvrzení o tom či onom, informace o rodinných poměrech a jmění a co já vím, co všechno ještě.
Nemusí se vám to líbit, ale nic s tím nenaděláte. Pokud tam opravdu budete chtít dosáhnout úspěchu.

nemovitost

A pokud ne? Pokud zastáváte názor, že „když úvěr, tak bez lustrování“?
Pak můžete na pomoc ze strany bank rovnou zapomenout.
Na peníze ale nikoliv. Protože existuje i alternativa. Někdo, kdo vám půjčí a přitom se vám ve vašem soukromém životě zase až tak šťourat nebude. Kdo si vystačí jenom s málem těch nejpodstatnějších informací a zbytek mu je fuk.
Díky nebankovní hypotéce bez registru se není třeba obávat žádného prověřování. Tady totiž nehrají zase až tak zásadní roli ani registry dlužníků, ani potenciálně nízké příjmy a solventnost, ba ani exekuce a podobné nepříjemnosti.
Jistě, je to kompenzováno o něco vyššími úroky, ovšem zase ne až tak zásadně, někdy tu člověku nepůjčí celou požadovanou sumu, ale to u mnoha lidí plně nahrazuje vědomí toho, že se tu vše vyřizuje jednodušeji a rychleji. A to právě díky mnohem menší „zvědavosti“ nebankovního sektoru.

financování

A proto míří „tajnůstkářští“ žadatelé, ovšem logicky nejen ti, právě sem a pro tento typ půjčky. Když potřebují vyřešit své dluhy, a to v klidu a pohodě.
Ovšem jedno úskalí se najde i tady. A sice to, že kdo chce takovou hypotéku získat, potřebuje vlastnit nemovitost, již by dal do zástavy, případně někoho, kdo se za něj zaručí nemovitostí svou. Ovšem to je pro většinu z nás formalita. Protože přece každý normální člověk alespoň něco se čtyřmi stěnami má, že?

Hypotéka, která vás bude bavit

Nebankovní hypotéka je nejen výhodná, ale její vyřízení vás ještě ke všemu bude bavit. Je to dáno především tím, že k němu nic speciálního nepotřebujete, proto, že je rychlé a nebude vás zbytečně zatěžovat hloupými požadavky.
Sjednání hypotéky v bance je běh na dlouhou trať. Každý, kdo hodlá na takovou trať vyběhnout, by se měl obrnit trpělivostí a vyběhnout s dostatečným časovým předstihem, neboť přesvědčit bankovní úředníky o tom, že jste osoba způsobilá k práci s penězi, je nelehký úkol a občas se stává, že to prostě nevyjde.

mince

Vyjít vám to nemusí, třeba když máte nižší příjmy anebo vyšší výdaje, když máte nějaký ten vroubek v registru anebo dluhy. Pak se jednoduše objevíte na černé listině a můžete obejít klidně všechny bankovní domy ve městě a nebude vám to nic platné.
Ovšem už jen to neustále běhání do banky a zpět je naprosto zbytečné. Nemluvě o tom, jak vás připravuje o čas a o vaši energii. A to ještě nemluvíme o vyplňování stovek formulářů a prohlášení a dokazování všech možných i nemožných skutečností.

Nicméně nic z toho dělat nemusíte, když si dobře zvolíte, kde si svůj úvěr sjednáte.
V nebankovní společnosti po vás nebudou chtít nic víc, než jen to, co vyřešíte během pěti minut. Taková pětiminutová aktivita zahrnuje vyplnění bleskového online formuláře na webových stránkách nebankovní společnosti, jehož prostřednictvím požádáte o půjčku, a odeslání fotografií vaší nemovitosti, kterou se za úvěr zaručíte.

nakupování

Podmínky všech nebankovních půjček jsou totiž jednoduché a stejné, ať už jde o libovolný úvěr. To vám usnadní orientaci a jejich plnění, protože ať už požádáte o libovolný finanční produkt, tak se za něj vždy musíte zaručit nemovitostí a prokázat, že máte dostatečné příjmy na jeho splácení.
A jestliže tomu tak náhodou není, tak si můžete na pomoc přizvat spoluručitele anebo spoludlužníka.

Řešení důchodové reformy v nedohlednu?

Každý potřebujeme ve stáří z něčeho žít – koupit si jídlo, bydlet a třeba si i s vnoučaty zajet na výlet. Vzhledem k tomu, že každý měsíc odevzdáme 25% naší superhrubé mzdy za sociální a zdravotní pojištění, očekáváme od státu jakousi kompenzaci.

peníze v kasičce

Jak to funguje

Kompenzace přichází ve formě důchodu – vyplavovaného na základě počtu odpracovaných let. Ovšem populační stárnutí v České republice způsobilo komplikace v tom ohledu, že stoupl objem vyplácených starobních penzí (v posledních letech i její výše) a úbytek pracovních sil, tedy lidí, kteří by do fondu přispívali svým sociálním pojištěním. Tím vzniká schodek mezi výdaji a příjmy a je do systému potřeba pumpovat peníze z jiných sektorů. To absolutně není udržitelné, již nyní existují předpoklady, že při dosavadním stavu dosáhne poměr vládního dluhu k HDP asi 93%.  

Nejde to spravit?

Řešení existuje vskutku několik, ale jako vše – každé má své pro a proti.

1.    Zvýšit daně a tím zvýšit proud financí do deficitního fondu.

2.    Posunou důchodový věk (zvyšuje se o čtyři měsíce u mužů a o dva měsíce u žen) a omezit tak odchod pracovní síly.  

Reforma z roku 2011 obsahuje následující:

·         Sjednocení sazby DPH na 20% (kromě pár vyjímek)

·         Možnost přejít od státního systému (prvního pilíře) do druhého pilíře, tedy soukromých penzijních fondů a regulace peněžních ústavů poskytující tyto produkty

Kdy nás čeká další reforma je otázkou. Zatím byl vyřčen návrh ze strany ANO ministryní financí Alenou Schillerovou o zvýšení věku pro odchod do penze. S tímto návrhem však nesouhlasí např. Piráti. Existuje však komise pro spravedlivé důchody, kde jsou přednášeny a probírány vlastní návrhy. Doufejme tedy, že brzy něco inovativního vymyslí.
senioři na procházce

Jak si můžeme pomoct sami

Do té doby si můžeme pomoct tak, že budeme myslet na naši budoucnost a brát inciativu. Nejlépe si otevřít hned několik penzijních fondů a spořit si. Zajistit svůj příjem ve stáří místo toho, abychom bezhlavě spoléhali na stát.

 

Nebankovní hypotéka – příležitost pro každého

Peníze jsou záležitostí, bez které není možné si cokoliv koupit a je jedno jestli se jedná o investici malou či ve vysoké částce. Ne každý má však to štěstí, že má vlastní bydlení zdarma nebo jeho účet obsahuje částky s několika místním číslem. Proto jsou ve velkém využívané různé finanční produkty poskytující krátkodobé či dlouhodobé úvěry a hypotéky.

prasátko

Kroky asi každého v první řadě vedou do banky, ale tady má šanci získat požadovaný úvěr jen malé procento klientů. Podmínky jsou přísné a to nejen na výši platu, ale také na registr dlužníků, který by měl být pro banky zcela čistý.
Další možností, která vychází vstříc většímu procentu klientů, jsou nebankovní hypotéky https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/.
I se záznamem v registrech dlužníků

Častým problémem, který je důvodem neschválení žádosti v bance, jsou právě záznamy v registrech dlužníků. Nebankovní hypotéky dokážou vyjít vstříc i těmto žadatelům a není vyloučená šance, že získají peníze.
Výhodou je také to, že i vyřízení je daleko rychlejší, než u bankovních produktů a žadatelé tak mají možnost svoji situaci vyřešit v co nejkratší možné době.
Podmínkou je v každém případě ručení nemovitostí, které žadatel nemusí být přímo majitelem, ale je možné ručit i nemovitostí třetí osoby.

V případě klasické hypotéky jsou peníze určené pouze na bydlení, tedy nákup bytu, domu či stavba případně rekonstrukce. Jedná se o účelový úvěr, takže se musí využití peněz také doložit.

peníze

Pokud potřebujete peníze na jiné záležitosti a třeba i na vyplacení dluhů, exekucí, tak jako bezúčelná forma je americká nebankovní hypotéka.
Doba splatnosti je obvykle možná až na 30 let, takže si každý může rozložit splátky dle svých možností a potřeb. Jde především o to, aby vám výše splátek vyhovovala a vycházeli vám příjmy na měsíční výdaje. A čím delší doba splácení, tím nižší splátky.

I Vy budete spokojeni

Věřte tomu, že získání hypotéky je mnohdy komplikovanější, než by se mohlo zdát, protože se jedná o půjčku, která je poměrně velká. Každý věřitel tak žadatele prověřuje a kontroluje, zda si takovou půjčku může dovolit. Jakmile ovšem není všechno tak, jak by si věřitel představoval, tak nepočítejte s tím, že se dočkáte peněz, po kterých zrovna toužíte.

Banky nejsou tak vstřícné, jak si mnozí myslí, takže odmítnou velkou část žadatelů, protože nesplní jejich podmínky a požadavky. Když Vás ovšem něco takového potká, tak nemusíte zoufat, protože tu pro Vás bude i jiné řešení, na které se můžete spolehnout.

dřevěné trámy

Vyberte si půjčku podle svých představ

Pokud nemůžete dosáhnout na půjčku z toho důvodu, že jste zadlužení či máte zápis v registrech, tak je jasné, že je nutné najít vhodného věřitele, který už se rád postará o Vaši spokojenost. Nebankovní hypotéky bez registru jsou v takovém případě naprosto vhodnou volbou, na to se můžete spolehnout. Proč toho tedy nevyužít? Jestli chcete ušetřit starosti a mít jistotu, že všechno bude tak, jak by to mělo být, tak se obraťte na takového věřitele, který Vám může takovou půjčku poskytnout. Peněz se dočkáte snadno, rychle a bez starostí, vyhnete se mnoha různým kontrolám a vše bude zařízeno skutečně svižným tempem, takže si s ničím nebudete muset dělat starosti. Je to něco, na co se můžete kdykoliv spolehnout.

luxusní rezidence

Myslete na to důležité

Je ovšem jedna věc, na kterou byste neměli zapomínat, protože se jedná o jedinou podmínku, kterou je nutné splnit pro to, abyste se peněz dočkali. Zástava nemovitosti je něčím, s čím by měl každý, kdo má zájem o takovou půjčku, rozhodně počítat. Jedná se o podmínku, kterou je nutné splnit. Když tuto podmínku splníte, tak si můžete být jistí tím, že se obratem dočkáte peněz, což je přeci jenom to, na čem skutečně záleží. Proč tedy něčeho takového nevyužít?