S pronajatou dodávkou můžete nyní cestovat za hubičku

Dodávku lze využít k mnoha různým účelům. Do jejího nákladního prostoru se toho vejde opravdu mnoho, takže s její pomocí můžete z místa na místo přestěhovat třeba veškeré vybavení vašeho bytu, hromady stavebního materiálu anebo třeba kuchyňskou linku do vaší kuchyně. Vlastně tak můžete přepravit cokoli, a když si zvolíte tu pravou půjčovnu dodávek, tak vás v účelu stehování nikdo omezovat nebude. Bez potíží tak přemístíte nejen citlivé hudební nástroje, ale třeba i nářadí na stavbu. Nicméně možná vás nikdy nenapadlo, že s pomocí spolehlivé dodávky můžete z místa na místo přepravit i sebe. Právě pronájem dodávky je skvělou volbou také v případě, kdy chcete vyrazit na dovolenou anebo třeba jen na víkendový https://www.frankuv-dvur.cz/vikendove-pobyty/ pobyt s přáteli. Dodávka může být ideálním automobilem pro přemístění několika lidí najednou se všemi potřebnými zavazadly, a třeba i s domácími mazlíčky k tomu.

nohy v sandálech na střeše dodávky

Právě k takovému účelu je maximálně výhodné zvolit AKCI na měsíc březen, kterou pořádá půjčovna dodávek Rent Car Service, kdy si za zvýhodněnou cenu necelých dvou tisíc korun můžete pronajmout dodávku na celý víkend od pátku do neděle.

obrázek šedé dodávky

Takže když si to spočítáte, tak zjistíte, že v takovém případě je cena přepravy na osobu skutečně mizivá, a to i v případě, kdy se rozhodnete cestovat třeba jen ve dvou a s hromadou zavazadel a vašimi bicykly k tomu. V ceně pronájmu je totiž neomezený počet kilometrů, aktuální dálniční známka, a ještě k tomu prémiová asistenční služba. Takže ať už vyrazíte za dobrodružstvím či odpočinkem v tuzemsku anebo do zahraničí, jednoznačně se vám taková cesta vyplatí. Proto neváhejte a využijte tuto akci co nejdříve – v půjčovně si můžete zvolit hned z několika skvělých modelů dodávek francouzské výroby. Jistě tak mezi nimi najdete tu pravou, která vás spolehlivě a bez nesnází doveze do cíle a zpět.