Milujete starožitný nábytek? U nás si vyberete!

Sháníte krásnou a originální komodu? A co taková naše, která je navíc z poctivého dřeva? Zavítejte k nám a vyberte si ten nejlepší kousek do vaší domácnosti! Líbí se vám starožitnosti, které mají svou vlastní duší? A co takové, které se dají koupit za dobrou cenu? Pokud se vám tato nabídka líbí tak zavítejte k nám na náš e-shop a vyberte si ještě dnes ten svůj vysněný kousek, který bude zdobit vaši domácnost i několik desítek let. A co vám můžeme vlastně nabídnout? Jste snad sběratelem či sběratelkou takového krásné a ručně propracovaného nábytku? Nebo si je chcete udělat radost?

domov

A co taková komoda starožitná, která se bude vyjímat třeba ve vašem obývacím pokoji? Nebo si snad přejete ji postavit na chodbu, aby se mohl pokochat každý kdo přijde na návštěvu? Nebo snad sháníte do své pracovny nábytek co jen tak nikdo nemá? V dřívější době se dělaly poctivé a kvalitní věci a tím myslíme hlavně nábytek. Protože pokud si dnes koupíte stůl nebo snad překrásnou skříň tak ji bohužel za pár let můžeme vyhodit, a pokud si spočítáte náklady za neustále nový nábytek tak se vám protočí nejen peníze ve vaší peněžence, ale také neustále starosti se stěhováním nového. Nebo máte jinou představu o nábytku a komoda není ta pravá?

obývací pokoj

A co takové židle na kterých se bude dobře sedět a pod náporem návštěv se ani nehnou? Ano i ty nabízíme. A co takový dárek pro vaši partnerku v podobě kredence? Nebo máte svůj oblíbený styl podle kterého byste se rádi vybrali, aby vám to přesně zapadlo do vaší domácnosti? Líbí se vám například tradiční selský nábytek? A co teprve takový starožitný zámecký nábytek? Nemusíte rovnou vlastnit celý zámek, ale takový jeden nebo dva kousky mít doma a připadat si vznešeně se určitě zalíbí každému nemyslíte si? Nabízíme navíc i výrobu nábytku na míru, takže vaše manželka bude v sedmém nebi pokud si již několik let neustále přeje kuchyni na míru. Našimi výrobky uděláte radost nejen sobe, ale také ostatním. Nebo snad víte o někom komu by se právě tyto věci líbily a marně je shání? Tak ho odkažte k nám a uděláte tak dobrý skutek.