Jdeme do agentury

To slovíčko jdeme je napsáno spíše s nadsázkou, protože dnes se vše vyřizuje mailem, nebo telefonem a pokud se nikam nemusí, tak se tam prostě ani nejde. Což je sice obrovská úspora času, ale také se z těchto věcí vytrácí taková ta lidskost. Prostě setkání člověka s člověkem. Ovšem my zde nejsme proto, abychom to rozebírali, ale abychom se podívali na instituce, o kterých se píše v perexu článku.

Nuže, představme si majitele továrny třeba na plavky. Ten sice zboží prodává, ale strašně touží po ještě větším obratu a třeba i průniku na světové trhy. Co má tedy udělat, aby se mu tato přání splnila? Musí si někoho přizvat ku pomoci. Ale koho, že ano.

plavky

Nu, kominíka, co nosí štěstí asi ne, kartářku, která vidí do budoucna také ne, tak že by čarodějnici? Hm, ta to asi také nějak moc neovlivní. Nezbývá než zkusit reklamu jako takovou.

Reklamní agentura Havířov je jedna z těch, která jede na více než dvě stě procent a kde se to hemží jen samými profesionály a předními odborníky na všechny obory, které jsou potřeba. Grafikem počínaje a malířem konče. Nebo klidně i filmovým režisérem, pro případ natočení reklamy do televize nebo kina. Dokonce i odborníkem na řízení vzducholodi, kdyby měla tato létat s reklamou nad městem. Pro tuto agenturu není nic nemožného. Stává se to pouze otázkou času.

kino

Proto je také vyhledávanou jak přímo z Havířova, tak i z širokého dalekého okolí. Majitelé továren i menších podniků si zde podávají dveře a klika se div netrhne. Zase pouze obrazně, neb víme proč ze začátku článku. Všichni chtějí reklamu na svůj podnik, nebo malou firmičku. Tenhle třeba jen na tričko, tamten ji chce do novin a třetí skutečně do televize. Všechno jde, nic není nemožné. Kdybyste i vy chtěli reklamu, tak v žádném případě neváhejte ani minutu a chvátejte do reklamní agentury v Havířově. Uvidíte, že litovat nebudete.