Efektivní krytí pro vaše vozidlo


Pokud chcete, aby bylo vaše vozítko v dokonalém bezpečí i před vaším domem, měli byste mu poskytnout alespoň základní krytí před deštěm a kroupami.

Efektivní krytí pro vaše vozidlo

Je pravdou, že na rozdíl od žen, většina mužů na svá vozidla nedá dopustit. Je celkem jedno, jestli se jedná o nejnovější sporťák nebo rachotinu, která sotva drží pohromadě. Jakmile chlap identifikuje, byť jen miniaturní škrábanec, tak je zle. Ono to ale může být daleko horší. Na vašem voze se může venku podepsat ledacos, a to i když je na první pohled bezpečně zaparkované. Je tedy mít minimálně doma v dostatečném bezpečí. V případě, že máte rodinný domek i s dostatečně velkým pozemkem, neměl by to pro vás být velký problém. Za plotem se bude autu dařit dobře. Ovšem pouze před zloději, případně před vandaly. Jinak bude stále vystaveno nepříjemnostem, které může vytvořit příroda, případně pouhá náhoda.

Auto před domem

Proto je dobré pořídit vašemu vozidlu nějaké krytí. Někdy stačí plachta, ale třeba před výše zmíněnými kroupami vám moc nepomůže. Ty jsou sice v našich zeměpisných šířkách poměrně raritní, ale vyskytnout se mohou. Ideálním řešením je klasická garáž. Ty však bývají docela nákladné a jejich stavba se také může docela protáhnout, hlavně za proměnlivého počasí. Mnohem méně problémový, ale obdobně efektivní je moderní přístřešek na auto https://www.pergoly-trutnov.cz/garazove-stani.

Auto v garáži

Nejen proti dešťovým kapkám

Možná jste někde slyšeli nebo četli, že takovýto druh zastřešení je vhodné maximálně proti dešťovým kapkám a dokáže zachytit i kroupy, ale jinak je docela k ničemu. To samozřejmě není pravda. Tento druh krytí dokáže zachytit i případné napadané větve a další smetí, které může přistát ze stromu nebo ho donést vítr. Navíc kryje vůz proti slunečnímu záření, které může způsobovat blednutí barvy. A jak třešnička na dortu je absence teplotních šoků, které vozidla často zažívají při výjezdu z garáže, a to hlavně v zimním období.

Jednoduchá konstrukce

Je pravdou, že přístřešky na auto nevypadají jako něco extra, ale to není jejich primární úloha. Tou je ochrana vozu před nepříjemnostmi počasí. A to se jim daří náramně. Navíc jsou k dispozici za daleko přijatelnější ceny než klasické garáže.