Převezmeme starosti s účetnictvím na svá bedra!

Hledáte kvalitní firmu pro zpracování účetnictví na Praze 9 a v jejím okolí? Naše rodinná firma, která působí „na trhu účetnictví“ již od roku 1997 a to je pro nás známka na výtečnou. Znamená to, že na nás se můžete spolehnout https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/ a nic nás jen tak nepřekvapí. Jsme profesionální, přesní, přesto preferujeme přátelský přístup ke klientům plný empatie a porozumění. Dovedeme vám poradit tak, aby se vaší firmě dařilo a nepřekračovali jste meze zákona.

úspěšná firma

Převezmeme starosti se mzdový a finančním účetnictvím za vás!

Přenechejte administrativní starosti nám a vy se v klidu budete moci na plno věnovat svému podnikání bez toho, abyste přicházeli do práce s neklidem, co na vás čeká. Nebudete řešit zástupy za nemoc vaší mzdové nebo finanční účetní, u nás máte jistotu, že mzdy a účetnictví budete mít vždy zpracované v termínu, kvalitně, rychle a bez starostí o to, zda jsou všechny doklady správně zúčtované a odeslané na příslušné instituce.

daňové přiznání

Jste nová firma a rozjíždíte své podnikání? I vám dovedeme pomoci a převezmeme starosti s přihlášením vašich zaměstnanců na příslušnou správu sociálního zabezpečení a na všechny zdravotní pojišťovny, jejímž jsou vaši zaměstnanci pojištěnci. Taktéž je nutné evidovat čtvrtletně zákonné pojištění zaměstnanců za škodu na Kooperativě. Na vše myslíme za vás!

Nastavíme spolupráci k vaší spokojenosti.

Zpracujeme měsíční mzdy včetně přehledných výplatních pásek a výplatnic či rekapitulací a účetních dokladů, které po dohodě s vámi zpracujeme. Od vás požadujeme jen podklady, které si od vás vyžádáme, zrevidujeme a nastavíme formu spolupráce. Je vhodné pověřit vámi určitého zaměstnance, se kterým budeme komunikovat ohledně předávaných podkladů. Ujasníme si, jakou formou budete podklady předávat, samozřejmě tak, aby vás co nejméně zatěžovalo.