Peníze na klik


Slyšeli jste někdy v minulosti o penězích na klik? Pokud ne, pak jste na správné adrese. Dnes se to totiž dozvíte.

Právě s penězi na klik přišla Česká spořitelna. Tyto peníze by měly pomoct těm, kteří prostě z nějakého neznámého důvodu nemají našetřeno na nečekané výdaje. Výhoda je, že si je můžete půjčit opakovaně a to dokonce bez zbytečného papírování.
zlaté mince

Jedná se vlastně o službu, která funguje 24h denně.

Jestliže se sami sebe zrovna teď ptáte, jak to funguje s převodem, pak se odpověď na vaši otázku dozvíte již za malou chvíli. Převod je možné provést jak přes internetové bankovnictví, tak i přes mobilní banku nebo bankomat.

I když je to zvláštní, skoro 45% domácností v České republice nemá žádnou finanční rezervu a posléze mají problém pokrýt nějaký ten nečekaný výdaj, který se může kdykoliv objevit. Poté se také často diví tomu, že jim to nabourá rodinný rozpočet. Na světě existují skoro 2 miliony rodin, které prostě přežívají od výplaty k výplatě. Jestliže ještě navíc z výplat odečtete potřebné výdaje, často takovým lidem zbydou na účtu ani ne 4 000,-. Nemyslíte si, že je něco špatně? Určitě by se našly způsoby, jak z výplaty vyžít lépe a ještě na tom ušetřit. Právě tedy díky této situaci Česká spořitelna tuto službu rozjela.

Pokud se rozhodnete této služby využít, na základě vašeho podpisu získáte úvěrový limit, který budete pravidelně každý měsíc splácet, a zároveň se bude obnovovat pro další použití. Záleží pouze na vás, jak s penězi naložíte.
dolarová hotovost

Sjednání i vedení této služby je zdarma. Platí se ale za převod peněz na účet a to 50,- za každý klik. Výhodné je, že splátky jsou vždy stejně vysoké. Díky tomu víte, kolik je nutné každý měsíc zaplatit a můžete s tím ve vašem rozpočtu počítat.

Peníze na klik jsou tím nejideálnějším řešení pro situace, kdy potřebujete financovat neplánované výdaje a nemáte dostatečnou rezervu z vlastních zdrojů.


Posted in Nezařazené