Jednoduchý základ pro vaše kreativní tvoření

Věnec hrál v dějinách lidstva a jeho různých kultur důležitou náboženskou a kultovní roli. Byl symbolem vítězství, síly, čistoty, života, ale i smrti. Dodnes si všechny tyto aspekty podržel a jeho využití je stále častější, zejména v domácím prostředí, kde se s ním setkáme nejčastěji jako s prvkem určeným k dekoraci. Právě proutěný věnec je totiž jednoduchým základem k vytvoření sezónních aranžmá v bytě, a také dalších prostorách, které chceme oživit.
Bílý proutěný věnec

Základem korpusu je zmiňované proutí, které nemusí nutně pocházet z vrby, ale výborně lze využít například vinnou révu, břízu a další proutí z vhodných stromů, či keřů. Pokud si chcete ušetřit čas i námahu s vytvářením vlastního korpusu, vyberte si https://www.florservice.cz/vence-proutene-c34/ takový, který bude vyhovovat velikostí, materiálem i barvou vašim záměrům. V naší pestré nabídce naleznete modely z jemného přírodního proutí zajímavé struktury i masivnější modely, které zaručeně vydrží několik sezón bez větší újmy. Některým věncům dokonce prospěje k oživení krátká koupel ve studené vodě a následné vysušení na čerstvém povětří. Jarní měsíce přímo vybízejí k vytvoření nějakého zajímavého aranžmá, na němž dáte vyniknout zajímavě spletené struktuře samotného věnce tak, že ozdobíte pouze jeho část. Jestliže si nevíte rady, jakou přízdobu použít, využijte naší nabídky rozmanitých dekorací a sušených květin, které zastupují každou roční dobu i příležitost.

Přírodní věnec z hnědého proutí

Samozřejmě, že z naší strany meze vaší kreativitě nejsou kladeny a můžete využít materiál, jenž naleznete na vaší zahradě, nebo procházce přírodou.
Věříme, že dílo se opravdu vydaří, a ať už bude zdobit váš byt, nebo komerční prostory, stane se jistě milým a nevtíravým doplňkem, dotvářejícím příjemnou atmosféru a hřejivý pocit pro všechny, kteří v těchto místech setrvávají.