Jak na dětskou narozeninovou oslavu, zn. originálně?

Už i do České republiky se v posledních letech dostal zvyk dětských narozeninových oslav, které jsou pořádány s velkou parádou a poměrně velkou účastí. Rodiče se ale musí rozhodnout, kde takovou oslavu uspořádají. Pokud se bude jednat jen o party s rodinou, pravděpodobně to zvládnete u Vás v obývacím pokoji. Pokud se ale rozhodnete pozvat kamarády ze školky nebo školy, počet bude asi patrně stoupat.
V případě, že máte malý byt a víte, že budete mít například 10 dětských hostů + 10 dospělých hostů, doporučili bychom Vám zvážit pronájem některého z dětských center, kde se všichni pohodlně vejdete a nebudete muset řešit malé prostory doma a následný nepořádek.
Zábava pro děti
Chce to ale i nápad. Samozřejmě si můžete pronajmout pouze prostory a vše ostatní (jídlo, zábavu) si zorganizovat sami, ale cení se i nápad. Jestliže například narozeninovou oslavu Prahapořádáte už několikátý rok po sobě, možná budete chtít nějakou nápaditou změnu.
V tomto ohledu nám na mysl přišla trampolínová centra, jakým je například Jump Park v Praze. Děti se tu mohou vydovádět na trampolínách, budete mít k dispozici prostory, kde následně oslavíte narozeniny. Myslíme si, že z tohoto nápadu budou nadšené děti i jejich rodiče.
V Praze nalezneme 2 tato centra: Praha Jarov a Praha Zličín (narozeninová oslava Praha v Jump Park světě trampolín). Ale nemějte strach, i mimopražští určitě najdou podobná, zábavná centra, která poslouží úplně stejně.
Dětská narozeninová oslava
Jak probíhá organizace takové oslavy? Nejdříve se skáče, poté slaví. Vy sami se rozhodnete, kolik času dítka stráví na trampolínách. Během této doby máte automaticky zarezervované i posezení u narozeninových stolů + dostanete 50 minut navíc, aby byl čas na přání a rozbalení dárků. Do Jump Parku Praha si můžete přinést vlastní občerstvení a dort, zde si poté dokoupíte potřebné nápoje.