Exotické dovolené

Pokud máte rádi cestování stejně tak jako já, tak vás budou zajímat jistě nějaké různé akce, které se týkají právě cestování anebo dovolené. Dokonce i já, i když mám dobrou práci a docela dost peněz, taky moc ráda využívám všech slev, které mohu využít. Řekněte mi, kdo by nevyužil různých slev, které by byly opravdu populární a taky dost výhodné? Já si myslím, že když je někde nějaká sleva, taky člověk z radosti využije. A nemusí to být nutně jenom tím, že je třeba člověk šetřivý anebo že je takový chrťák, že využívá slevy, i když nemusí. Já si myslím, že je to skvělé, protože takhle člověk alespoň šetří a zbytečně neutrácí.

Nejraději mám Itálii.

Já si tohle říkám a taky moje babička je stejného názoru. Zatímco třeba můj bratr, tak ten vůbec na cenu nikdy nekouká. Můj bratr se svou přítelkyní taky moc rád cestují a cestují hlavně do exotických zemí, jako je ostrov Bora-Bora nebo Tahiti, a dokonce už byli dvakrát v Indii. A jednou v Egyptě. Já bych se tam taky chtěla podívat, ale v Indii a v takových podobných zemí, bych se bála opravdu hodně nemocí. Já jsem taková hodně strašpytel a bojím se bolesti, takže pro mě asi by exotické destinace někde v pralese vůbec nebyly pro mě. Jinak cestování mám ráda a vůbec se ho nehodlám vzdát.

Moc ráda jezdím k moři.

Raději cestuji do takových míst, jako například Řecko nebo Itálie či Španělsko a nejvíc se mi ale líbilo v Římě v Itálii. A kde se nejvíce líbilo vám? Nebo vy vůbec necestujete? Jistě, jsou taky takoví lidé, co třeba vůbec necestují, a to z mnoho důvodů. Jedním z nich je třeba jenom obyčejná nechuť cestovat nebo na to nemají čas anebo taky peníze. Víte, peníze v cestování opravdu hrají dost velkou roli. A třeba zmíněná Itálie je to opravdu krásná romantická destinace, kde si myslím, že se musí líbit asi každému. Třeba taky můj otec, ten je zase takový, že cestuje vždycky, když k tomu má příležitost, takže je to docela dost často.