Vstupenky na koncert, či divadelní představení?

Při vzpomínce na loňské Vánoce, které trávíte s celou rodinou u vás na chalupě, se ještě letos pousmějete. Kupa dárků pod stromečkem nejvíce láká děti. A těch se každé Vánoce sejde na chalupě osm. Dospělých je deset, takže vánoční stůl chystáte pro osmnáct lidí. A pro všechny je potřeba vymyslet dárek. A to takový, aby udělal, pokud možno, radost. A to není vůbec lehký úkol, protože věk vašich vánočních hostů se pohybuje od 4 do 86 let.
 vstupenky na koncerty
Po dlouhém přemýšlení jste konečně našel řešení. Svým blízkým věnujete pod stromeček zážitek. A protože se v loňském roce pořádalo mistrovství v lyžování v nedalekém skiareálu, všichni dostali od Ježíška dárkovou obálku, se vstupenkou na něj. Sice jste musel vyslechnout několik vtipných připomínek, jestli v obálce není napsáno, co by dotyčný dostal, kdyby na to byly peníze. Ale konečný efekt byl dokonalý, když jste se na mistrovství všichni sešli a fandili  tři dny našim závodním lyžařům.
 papírová vstupenka
Pro letošek máte v plánu darovat zážitek kulturní. Ubytování v hlavním městě máte zajištěno a tak zbývá vybrat, jestli dárkový vánoční poukaz bude na koncert, nebo divadelní představení. Nakonec se rozhodnete pro druhou variantu. Veselohra na prknech Národního divadla. To bude překvapení jak pro děti, tak i pro všechny dospělé. Zbývá jediné. Najít vhodný termín, aby to časově vyhovovalo všem. A to se podaří.

Silvestrovské dopoledne je přesně ten čas, ve kterém k hromadné návštěvě divadla celé rodiny dojde. A nikomu to nenabourá pracovní plány. I školáci mají v tuto dobu rovněž prázdniny.
 
Po potvrzení objednávky a odeslání platby za vstupenky, vám spadne kámen ze srdce. Radost z dobře vybraných dárků pro všechny rodinné příslušníky je nadevše. Dokonce začínáte uvažovat jestli, jako bonus, nezajistíte na cestu do hlavního města mikrobus.