Prospěšné látky

Nejprve si vysvětlíme, co to vlastně je, ten kolagen. Chemicky vzato je to bílkovina nerozpustná ve vodě. No, to jsme si tedy moc nepomohli, co říkáte? Takže to zkusíme jinak. Kolagen je jedna ze zásadních stavebních jednotek každého živočicha. Tedy ryby jako ptáka. No, vida, tohle vysvětlení je už o mnoho lepší. Takže nyní víme, co to kolagen je. A můžeme jej nabýt třeba z mrkve nebo obilí ne? Ne, to nemůžeme, napsal jsem jasně slovo živočicha. Je snad mrkev živočich? Už ji někdo viděl poskakovat po zahradě nebo hrát fotbal? Neviděl, tak vidíte, že jste ji neviděli. No, dosti legrácek.

Kolagen se samozřejmě získat dá, a dá se získat již upravený, ve velké většině jako například doplněk stravy. Ale jeho prospěšnost je ještě jinde.

kolagen

Ono si jej totiž tělo dělá samo, ale jen do určitého věku. Pak přestane a nadále vyrábí již jen několik procent. Takže se musí dodat uměle. A to jakoukoli cestou.

Přírodní kolagen bude jednoznačně tou nejlepší formou a také tou nejlepší volbou. Používají se tři a to hovězí, vepřový a rybí. Nu a ten třetí, ten je právě asi nejvíce znám našim ženám, jak ostatně uvádím již v perexu článku. Dále jsou ještě čtyři typy kolagenů, ale tím se již zde zabývat nebudeme. Je to příliš složité a příliš zavádějící pro tak krátký článek. My se raději rovnou podíváme, v čem je kolagen prospěšný.

kolagen v reklamě

Tak o ženách je to jasné. Pro ně se z rybího kolagenu vyrábí různé přípravky pro zlepšení pleti, vlasů, nebo kůže všeobecně. Pro naše pány pak je ještě širší spektrum výrobků a převážně se to týká šlach a kloubů. Ty to potřebují asi nejvíce.

Je zde asi stovka dalších prospěšných věcí, ale vy si jej jistě chcete koupit. Takže vám poradím, kde je jedinečný obchod a velmi osvědčený. Klikněte si na barevný odkaz výše a ten vás přenese přímo na web prodejce. Kupujte jedině zde, protože zde máte záruku toho nejlepšího.