Pánové, tohle nedělejte

Počátek nového roku je skvělý nejen pro zhodnocení uplynulého roku, ale také pro plány na malé i velké změny. Jednou ze změn by mohlo být také předsevzetí, jakých vlastností se zbavíte. Mladí muži se dnes čím dál více podobají ženám . S tím se pojí také zlozvyky a vlastnosti, které mají a ženy to rozhodně nepřitahuje. Přinášíme pět vlastností, kterých by se pánové měli co nejrychleji zbavit.
muž v brýlích

Povrchnost a arogance nejsou sexy

Být středobodem vesmíru je možná fajn, ale můžete si být jistí, že vy jím rozhodně nejste. Přestaňte pětkrát denně fotit svá polonahá selfie, neupravujte své vlasy dvanáctkrát denně a zkuste trávit v koupelně méně času než ženy. Módní trendy jsou sice v mnoha ohledech dobré, ale nemusíte se jich držet zuby nehty. Urážet každého, koho potkáte také není zrovna přitažlivé. Pokuste se zbavit vlastností, které má každá správná drbna a jistě vám to prospěje.
přátelé se psem

Peníze i lásku si musíte zasloužit

S velkým egem se pojí také pocit, že si můžete kdykoli dovolit cokoli. Jenže to tak vůbec není. K penězům se musíte dostat tvrdou prací a lásku svou náklonností a obětavostí. Nemyslete si, že když se hezky obléknete a budete sebevědomí, tak dostanete vše, na co ukážete.

Nestěžujte si na všechno, včetně života

Udělat změnu v životním stylu, práci nebo čemkoli jiném můžete jen vy. Stěžovat si neustále na to, jak je všechno na nic a nejste s ničím spokojení k ničemu nevede. Lidé v okolí nejsou zvědaví na žádné fňukání. Postavte se na své nohy, udělejte ze sebe opěrnou zeď pro blízké a změňte život tak, aby vám naprosto vyhovoval.

Nechovejte se jako pitomec

Podivná, ale velice důležitá rada. Být milý, usměvavý, statečný a ohleduplný nestojí ani korunu. Můžete tím ale hodně získat. Štěstí nenajdete v drahém oblečení, autech ani hodinkách. Je mnohem lepší investovat do své rodiny a přátel. Místo věcí si pořiďte zážitky, dobrodružství nebo udělejte radost své mamince. Až vám bude nejhůř, tak to nebudou boty ani auto, co by zahnalo smutek. Bude to právě vaše rodina a blízcí.

Posted in Nezařazené