Nemám čas přemýšlet nad pestrostí jídla

Ono se to říká – jezte zdravě!

Ale jak to máš normální člověk stíhat, když chodí do práce, kde tráví celé dlouhé dny. Kde vzít čas na vaření, na nezbytné dokupování neustálých zásob potravin, a to dokonce i tak, aby byly stále čerstvé a nejlépe z regionálních produktů!

čas stopky

Anebo kde vzít opět čas, aby si člověk dojel na svůj oblíbený farmářský trh a nakoupil si kvalitní suroviny a produkty, které mu dělají radost už jen svou vůní a pohledem na čerstvost!

Právě takového problémy měl náš zákazník, pan Tomáš, který je pracovně velmi vytížen.

Proto hledal na netu způsoby zdravého stravování tak, aby naplňovaly jeho představy a jídla byla zároveň kvalitní, čerstvá a chuťově výtečná. Po několika nezdařených pokusech, kdy mu strava z dovážkových služeb nechutnala, objevil naší úžasnou fit kuchyni, kterou mu navíc doporučila jeho přítelkyně vyznávající zdravý životní styl a měla s naší dováženou stravou už své pozitivně chuťově dobré zkušenosti!

A právě rychlá dovážková služba chladírenským vozem přímo až do zaměstnání rozhodla a pan Lukáš Rossbach poprvé ochutnal naše jídla a …. byl nadšen! Odpadla mu totiž starost připravovat si den předem jídlo do práce a navíc ještě vymýšlet recepty, aby poživatiny byly nejen zdravé, ale zároveň i pestré, výživné a splňovaly všechny atributy, jaké má zdravá strava obsahovat.

zdravý talíř

Proč počítat „po domácku“ kalorické tabulky, když si jen kliknete na našem fit webu na balíček, respektive program, který vám vyhovuje a kalorie už v něm máme pro vás pěkně nachystané podle toho, zda chcete hubnout nebo si svou váhu udržet. Anebo jste možná i sportovec, který aktivně sportuje a potřebuje nabírat svalovou hmotu? I pro vás máme uchystaný program, po kterém zaručeně budou vaše svaly – zároveň s vaší aktivitou a posilováním – přibývat.