Návrat plechových skříní

Pamětníci si vybaví plechové skříně, které se vyráběly většinou v šedivém nelíbivém designu na plechových. Byly základním a samozřejmým vybavením šaten v továrnách nebo dolech. Plechové skříně, ale byly také vybavením ordinací. Tam je můžete nalézt i dnes pouze v modernějším provedení. Mohlo by se zdát, že staré plechové skříně patří do železa, ale byli byste překvapeni, že některý sběratel těchto artefaktů vám bude ochoten zaplatit nemalé peníze.
plechové skříně ve škole

Dnes můžeme vidět plechové skříně ve všech možných provedení. Rozličné jsou barvy, tvary, velikosti některé mají zásuvky, některé jsou dokonce dekorované.

Že nemůžete plechovou skříňku využít doma? Uvidíte, jakým bude pěkným doplňkem dekorovaná plechová skříňka, která se vám hodí na uschování klíčů.

Největší využití samozřejmě najdou v dílnách, archivech, v kancelářích a v ordinacích, jako kartotéky, registrační skříně, Výjimkou nejsou ani ve školách i školkách. Právě pro barevnou škálu jsou využívány často právě v těchto prostorách. Dalším plusovým bodem je možnost různého sestavování. Otevírání je většinou řešeno klasickým jednoduchým mechanickým zámkem.

Jsou praktické, odolné a v podstatě věčné i při minimální údržbě.

Plechovou skříň ocení i kutilové ve své dílně nebo garáži. Mohou si zde uschovat veškeré své nářadí, třeba do přehledných šuplíků. Nebude-li vám vyhovovat skříň šuplíková, zvolte si skříň s kovovými regály nebo kombinaci obojího. Nářadí si pak můžete roztřídit podle vaší potřeby. Jako doplněk k velkým skříním si můžete pořídit třeba malou plechovou skříňku na šrouby a na matičky.,
plechové skříně

Plechová skříň zajímavě nabarvená a polepená starými retro cedulemi se může stát designovým kouskem v pokoji teenagera. Bude vyjadřovat jeho osobitý a neotřelý styl.

Zkrátka použití plechových skříní se meze nekladou.

Posted in Nezařazené